czw. Sie 5th, 2021

Urządzenie do liftingu ciała

Usuwanie blizn i rozstępów

Usuwanie blizn i rozstępów

1 min read

Od zawsze borykasz się z problemem trądziku, blizn lub rozstępów? Czy marzy ci się usuwanie blizn i rozstępów? Masz szczęście! Rozwój technologii ruszył niesamowicie o milenia w przód.  Nauka obecnie pozwala na bezbolesne i skuteczne w 100% zmniejszenie widoczności blizny. Czasami możliwe jest nawet jej całkowite pozbycie się z powierzchni skóry. Rewolucję w nierównej walce z brzydkimi bliznami stanowią zabiegi z wykorzystaniem urządzeń laserowych. Wykorzystują one innowacyjną technologię frakcjonowania skóry. Jest to specjalistyczna technologia laserowa stworzona na potrzeby kosmetyki.

Co jest frakcjonowanie skóry?

Frakcyjne usuwanie blizn i rozstępów oznacza niecałkowity rozkład oddziałującej na skórę wiązki laserowej. Nie sprawia ona, że uszkodzeniu ulega cała powierzchnia tkanki pod zabiegiem, a jedynie pewien jej fragment w postaci bardzo małych punkcików. Skóra nie poddawana zabiegowi pozostaje zdrowa i nieuszkodzona. Usuwanie blizn i rozstępów umożliwia ponowne uruchomienie procesów regeneracyjnych zachodzących w tkankach.

Usuwanie blizn i rozstępów, a odpowiednie urządzenia

Usuwanie blizn i rozstępów powoduje uruchomienie procesów naprawczych i zainicjowanie procesu neokolagenezy, który powoduje powstawanie nowych włókien kolagenowych.  Występujący w skórze kolagen jest pobudzany do syntezy i ponownej odbudowy oraz obkurczania się. Pobudzone procesy pozwalają poprawić jędrność i napięcia skóry. Usuwanie blizn i rozstępów  to w pełni skuteczna, bezinwazyjna metoda laserowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.