czw. Sie 5th, 2021

Urządzenie do liftingu ciała

Usuwanie blizn i rozstępów

Usuwanie blizn i rozstępów – laserowa medycyna estetyczna

2 min read

Usuwanie blizn i rozstępów może odbywać się za pomocą zaawansowanego laserowego systemu, który świetnie sprawdza się w przypadku różnych urządzeń. Laser nadaje się w pełni do usuwania rozstępów i skaz skórnych,  ponieważ działa także wygładzająco  na powierzchnię skóry. Poprawia również strukturę komórek skóry właściwej, a w tym kolagenu. Wysoka jakość i skuteczne usuwanie blizn mocno wpływa na poprawę kondycji skóry.

Dlaczego usuwanie blizn i rozstępów laserem jest tak miarodajne?

Usuwanie blizn i rozstępów umożliwione jest przez pionierską syntezę mocy dwóch różnych laserów o innej mocy. Oferują one nie podwójną długość fali, a promieniowanie nieablacyjne oraz absolutnie minimalne ablacyjnie. Są to różne możliwości połączone w jednej terapii zabiegowej, która daje niesamowicie szybkie efekty. Rezultaty bowiem przewyższają skutecznością normalne metody laserowego redukowania blizn za pomocą jednego rodzaju fal.

Usuwanie blizn i rozstępów dwoma laserami

Badania kliniczne pokazują, że usuwanie blizn i rozstępów za pomocą lasera neodymowo-yagowego mocno wpływa na poprawę wyglądu skóry pozabiegowo. Warto wiedzieć, że rozstępy są traktowane jako blizny z puntu widzenia medycyny. Zabliźnienia potraktowane laserem rozjaśniają się widocznie i zmniejszają się. Natomiast skóra w miejscu jest na nowo elastyczna i odzyskuje jednolitość kolorystyczną tkanek. Właściwości drugiego typu lasera typu erbowo-yagowego wykorzystuje się dla łagodnego wygładzania powierzchni blizny z zastosowaniem małej ablacji. Daje to efekt wygładzenia faktury tkanek. Sprawdza się on zwłaszcza w przypadku blizn potrądzikowych, które znikają po zastosowaniu lasera erbowo-yagowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.