czw. Sie 5th, 2021

Urządzenie do liftingu ciała

Usuwanie blizn i rozstępów

Urządzenie do liftingu ciała oparte na ultradźwiękach

2 min read

Technologia opierająca się w swoich założeniach na czystych ultradźwiękach o bardzo dużym natężeniu to innowacja w świecie kosmetyki. Każde urządzenie do liftingu ciała wykorzystujące ten patent jest od lat stosowane z dużym powodzeniem w medycznych i dermatologicznych zabiegach leczniczych. W przeciągu zaledwie 5 lat urządzenie do liftingu twarzy przyjęto stosować z ogromnym powodzeniem w operacjach odmładzających na twarz i ciało. Zabieg jest bezinwazyjny i nie wyłącza pacjenta z codziennego normalnego funkcjonowania. Dlatego często zabiegi te nazywane są liftingiem bezinwazyjnym.

Urządzenie do liftingu ciała, a zakres działania

Urządzenie do liftingu ciała tj. twarzy, dekoltu i szyi za pomocą skoncentrowanych  fal ultradźwiękowych wywołuje w skórze delikatny stan zapalny. Pobudza w ten sposób proces regeneracji w skórze. Jest to ściśle powiązane z tzw. procesem neokolagenezy. Polega on na przebudowie komórek kolagenowych. Mocna stymulacja przyspiesza nie tylko samo  tempo regeneracji, ale i przyspiesza jej przebudowę. W efekcie skutkuje to jej zagęszczeniem oraz odświeżonym i widocznie większym napięciem skóry. Ultradźwięki oddziałują tylko na określoną głębokość przez co nie uszkadza jej w żaden sposób z wierzchu.

Urządzenie do liftingu ciała redukujące tkankę tłuszczową

Specjalna, wyprofilowana końcówka, w którą zaopatrzone jest urządzenie do liftingu ciała pozwala również na skuteczną walkę z tkanką tłuszczową na każdym fragmencie ciała. Działa ona miejscowo na konkretne partie ciała i kończyny, niszcząc tym samym komórki tłuszczowe. Prowadzi to do zmniejszania się obwodów ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.