śr. Maj 12th, 2021

Urządzenie do liftingu ciała

Usuwanie blizn i rozstępów

Urządzenie do liftingu ciała – nieinwazyjne odmładzanie u kosmetyczki

2 min read

Urządzenie do liftingu ciała z aktywnymi wibracjami ultradźwiękowymi to najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej. Pomaga ono zarówno zapobiegać, jak i na bieżąco zwalczać powstające defekty i skazy skórne poczynione przez czas i niewłaściwą dietę. Urządzenie do liftingu ciała to nie tylko profilaktyka, ale i intensywne zapobieganie już kiedy skazy powstają oraz poprawienie krążenia w miejscach zastosowania. Przede wszystkim dzięki zastosowaniu przez urządzenie do liftingu ciała skupionych wiązek ultradźwięków o  bardzo wysokiej częstotliwości, skóra poddawana zabiegowi staje się sprężysta, jędrna i wyraźnie lepiej odżywiona.

Czy urządzenie do liftingu ciała można stosować wszędzie?

Urządzenie do liftingu ciała zostało zaprojektowane z myślą o zastosowaniu wobec każdej części ciała. Jednak w zależności od kończyny trzeba nałożyć odpowiednią głowicę na urządzenie. Zabiegi urządzeniem do liftingu są całkowicie bezbolesne. Z tego względu w czasie jednego możliwe jest zastosowanie dla całego organizmu.

Urządzenie do liftingu ciała – czy wymagana jest rekonwalescencja?

Metoda, z której korzysta urządzenie do liftingu ciała nie wymaga żadnej regeneracji pozabiegowej, a pacjent jeszcze tego samego dnia może powrócić do normalnego trybu funkcjonowania. Jedynym dyskomfortem jaki może wystąpić tuż po zabiegu jest delikatne zaczerwienie skóry. Utrzymuje się ono z reguły do 45 minut po zabiegu. Rzadko kiedy rumień utrzymuje się dłużej, czyli do kilku godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.