czw. Sie 5th, 2021

Urządzenie do liftingu ciała

Usuwanie blizn i rozstępów

Urządzenie do liftingu ciała – nieinwazyjne odmładzanie u kosmetyczki

2 min read

Urządzenie do liftingu ciała z aktywnymi wibracjami ultradźwiękowymi to najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej. Pomaga ono zarówno zapobiegać, jak i na bieżąco zwalczać powstające defekty i skazy skórne poczynione przez czas i niewłaściwą dietę. Urządzenie do liftingu ciała to nie tylko profilaktyka, ale i intensywne zapobieganie już kiedy skazy powstają oraz poprawienie krążenia w miejscach zastosowania. Przede wszystkim dzięki zastosowaniu przez urządzenie do liftingu ciała skupionych wiązek ultradźwięków o  bardzo wysokiej częstotliwości, skóra poddawana zabiegowi staje się sprężysta, jędrna i wyraźnie lepiej odżywiona.

Czy urządzenie do liftingu ciała można stosować wszędzie?

Urządzenie do liftingu ciała zostało zaprojektowane z myślą o zastosowaniu wobec każdej części ciała. Jednak w zależności od kończyny trzeba nałożyć odpowiednią głowicę na urządzenie. Zabiegi urządzeniem do liftingu są całkowicie bezbolesne. Z tego względu w czasie jednego możliwe jest zastosowanie dla całego organizmu.

Urządzenie do liftingu ciała – czy wymagana jest rekonwalescencja?

Metoda, z której korzysta urządzenie do liftingu ciała nie wymaga żadnej regeneracji pozabiegowej, a pacjent jeszcze tego samego dnia może powrócić do normalnego trybu funkcjonowania. Jedynym dyskomfortem jaki może wystąpić tuż po zabiegu jest delikatne zaczerwienie skóry. Utrzymuje się ono z reguły do 45 minut po zabiegu. Rzadko kiedy rumień utrzymuje się dłużej, czyli do kilku godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.