czw. Sie 5th, 2021

Urządzenie do liftingu ciała

Usuwanie blizn i rozstępów

Profesjonalne urządzenie do usuwania blizn i jego działanie

2 min read

Profesjonalne urządzenie do usuwania blizn w sztyfcie jest nowatorskim osiągnięciem w temacie mezoterapii. Jego skuteczność została doceniona przez rzeszę specjalistów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Procedura często jest łączona z innymi zabiegami, takimi jak peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, radiofrekwencja, elektrostymulacja, endermologia i inne. zmarszczki, utrata gęstości i jędrności, nadmierna wiotkość skóry

Elektryczne, profesjonalne urządzenie do usuwania blizn

Pióra, które wyposażone jest w jednorazową i wymienialną głowicę, która zaopatrzona jest w 12 niesamowicie cienkich, pulsujących przez cały czas pracy igieł. Są one wykonane z  materiału nazywanego molibdenem, czyli pierwiastka z metali tzw. przejściowych. Uznawany jest ona za jeden z bardziej wytrzymałych materiałów wykorzystywanych w produkcji narzędzi dermatologicznych i chirurgicznych.

Innowacyjne profesjonalne urządzenie do usuwania blizn

W przeciwieństwie do z reguły wykorzystywanych w kosmetyce rollerów (ręcznych wałków wyposażonych w mikroigły) profesjonalne urządzenie do usuwania blizn umożliwia diametralnie precyzyjniejsze nakłuwanie konkretnie wybranych obszarów skóry. Nie jest problemem nakłucie nawet newralgiczne takich jak okolice oczu, nosa i ust. Stosowane jest także w regulacji głębokości wkłuć w trakcie przeprowadzania sesji zabiegowej. Profesjonalne urządzenie do usuwania blizn daje możliwość przeprowadzenia frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Polega ono na pokryciu skóry gęstą siatką nakłuć, bardzo drobnych ranek otoczonych przez zdrową tkanką.  Są one bardzo małe i nie stymulują w żaden sposób procesu bliznowacenia. Gwarantem tego są wszystkie nieuszkodzone fragmenty naskórka. Usuwanie frakcyjne nie zwiększa w ogóle wrażliwości na słońce (promienie UV) i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka zwiększonej pigmentacji. Profesjonalne  do usuwania blizn wykonuje w ciągu minuty nawet do 1500 mikronakłuć skóry do głębokości 1,5 mm.

More Stories

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.