czw. Sie 5th, 2021

Urządzenie do liftingu ciała

Usuwanie blizn i rozstępów

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn

2 min read

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn to z reguły mechanizmy oparte na techologii laserowej klasy premium. Medyczne lasery i systemy dermatologii laserowej niwelujące skazy skórne zawsze stosują frakcyjność. Jest to spowodowane tym, że jest ona w pełni bezpieczna i bezinwazyjna. Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn umożliwia  nie-ablacyjną terapię uszkodzeń skóry. Urządzenia tego typu zawsze wykorzystują zdobycze inżynierii laserowej i najnowocześniejsze osiągnięcia nauki z dziedziny dermatologii.

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn, a laser picosekundowy

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn to nie tylko terapia leczenia blizn laserem pikosekundowym. Lasery pico powstają głównie z przeznaczeniem do usuwania starych tatuaży, które dawno już znudziły się klientowi lub zasługują na solidne cover up albo poprawki. Profesjonalne urządzenie do rekukcji blizn wyposażone w dodatkową głowicę  frakcjonująco-soczewkową poszerza możliwości picolasera także o usuwanie rozstępów i blizn. Odmładzanie skóry może stać się banalnie proste, tak jak niwelowanie blizn i rozstępów, właśnie dzięki zastosowaniu pikosekund. Opiera się to wyłącznie na zaimplementowaniu wymienionej głowicy. Użycie laser dużej gęstości i mocy poprzez wieloogniskowe końcówki zabiegowe maksymalizuje efekty końcowe. W głowicy z soczewką wiązka lasera dzieli się na kilka pomniejszy odrębnych wiązek, które skuteczniej pokrywają obszar blizny.

Co do daje profesjonalne urządzenie do redukcji blizn?

W celu uzyskania jak najlepszych efektów za pomocą terapii usuwania blizn oraz zmarszczek profesjonalne urządzenie do redukcji blizn musi posiadać odpowiednią moc. Powinno transmitować skoncentrowaną energię laserową, co najmniej o średnicy fali około 1800 nanometrów.  Taka wiązka przebija się przez skórę do głębokości nawet 3 milimetrów. Laser w ten sposób kreuje na skórze dziesiątki stref termicznych. Im mniejsza średnica mikrotermicznej strefy tym szybszy jest proces gojenia się skóry i krótszy jest okres rekonwalescencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.