czw. Sie 5th, 2021

Urządzenie do liftingu ciała

Usuwanie blizn i rozstępów

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn

2 min read

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn przybiera z reguły formę lasera wysokiej klasy. Medyczny laserowy system niwelujący skazy skórne do wykonywania frakcyjnych to w pełni bezpieczne akcesorium do nie-ablacyjnych uszkodzeń skóry. Wykorzystuje ono najnowocześniejszą inżynierię laserową i osiągnięcia nauki w dziedzinie dermatologii.

Co do daje profesjonalne urządzenie do redukcji blizn?

W celu uzyskania najlepszych rezultatów w nieinwazyjnej terapii usuwania blizn oraz zmarszczek wymagane jest profesjonalne urządzenie do redukcji blizn. Transmituje ono skoncentrowaną energię laserową, o średnicy i długości fali około 1600nanometrów, która prześwietla skórę do głębokości nawet 2 milimetrów. Laser tworzy tym sposobem w skórze setki mikrotermicznych stref. Mniejsza średnica strefy termicznej przekłada się w sposób bezpośredni na szybkość procesu gojenia się skóry po operacji.

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn, a pikosekundy

Profesjonalne urządzenie do redukcji blizn sprawdza się również w terapii leczenia blizn metodą pikosekundową. Lasery tego typu powstają głównie z przeznaczeniem do usuwania tatuaży, które się znudziły lub zasługują na solidne poprawki albo cover up. Jednak wyposażony w dodatkową głowicę  soczewkowo-frakcjonującą rozszerza jego zastosowanie o usuwanie blizn i rozstępów. Odmładzanie skóry może być proste, tak jak redukcja blizn i rozstępów dzięki zastosowaniu laserów pikosekundowych. Opiera się to tylko i wyłącznie na wymienionej wcześniej głowicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.